Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Worek Kości – mały świat tajemnic i kryminałów

kwi 1, 2019

Warszawa słynie nie tylko ze znanych zabytków, głównych siedzib największych firm, sporych wydarzeń kulturalnych, metra czy hałasu. Warszawa kryje w sobie miejsca, które zaskoczą nie jedną osobę. Jeżeli jesteś miłośnikiem zagadek kryminalnych czy wiążesz swoją przyszłość z kierunkiem kryminalistycznym zachęcamy do wzięcia udziału w niezwykłych wykładach, które odbywają się w barze „Worek Kości”.

Worek kości – co kryje tajemniczy bar

„Worek Kości” jest jednym z tych miejsc, które swoją niepowtarzalnością wzbudziło zainteresowaniem wielu mieszkańców Warszawy. Odbywające się tam wykłady dotyczą różnorodnej tematyki, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas spotkań bar przepełniony jest tłumem zainteresowanych. Miejsce słynie również z koncertów jazzowych czy rockowych. Dla miłośników czytania ciekawą propozycją są książki o tematyce kryminalnej lub literatura klasyczna. Znajduje się tutaj około 200 egzemplarzy książek Stephena Kinga.

Tajemniczy nastrój wnętrza buduje charakterystyczny wystrój, w którym motywem przewodnim są czaszki. Wnętrze tworzy ciekawy klimat dzięki któremu w spokoju popracujesz lub poczytasz książkę, a w wybrane dni miesiąca weźmiesz udział w wydarzeniach, jakie oferuje bar. Bogate menu, sympatyczna obsługa oraz niepowtarzalny charakter lokalu zachęca do odwiedzenia tego miejsca.

Apartamenty w centrum Warszawy – komfort i dogodna lokalizacja

Planując wyjazd do Warszawy poza standardowymi zabytkami tego miasta, warto odwiedzić miejsca mniej popularne, ale bardzo oryginalne. To doskonały sposób na spędzenie czasu ze znajomymi lub odpoczynek po długim dniu na delegacji. Miasto zapewnia liczne apartamenty na wynajem, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie z lokalem „Worek Kości”. Bar znajduje się w śródmieściu, gdzie dzieje się najwięcej, dlatego warto wybrać apartamenty w centrum. Rozbudowana komunikacja ułatwia przemieszczanie się po mieście. Apartamenty na wynajem posiadają liczne zalety, przede wszystkim niski koszt wynajmu i dogodną lokalizację.

Galeria apartamentów