Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Weekend w teatrze

mar 26, 2019

Wybranie się do teatru na naprawdę dobry spektakl z utalentowanymi i znanymi aktorami oraz zajęcie komfortowego miejsca na widowni zazwyczaj wiąże się z wyjazdem do większego miasta, ponieważ właśnie tam obejrzymy najlepsze sztuki teatralne. Wyjątkowy nastrój, jaki panuje w tym miejscu oraz szereg innych udogodnień oferowanych przez miasto zdecydowanie zachęca do spędzenia w ten sposób wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi.

Do najchętniej odwiedzanych teatrów w Warszawie należą Teatr Palladium, Teatr Kwadrat, Teatr 6 Piętro, Teatr komedia lub Teatr Narodowy. Ich lokalizacja jest doskonała i umożliwia odwiedzenie pobliskich miejsc, gdzie zasmakujesz wyśmienitych potraw, pospacerujesz malowniczymi ulicami Starego Miasta czy odwiedzisz niektóre zabytki. Dodatkowo miasto zapewnia apartamenty w centrum Warszawy, pobyt w których jest doskonałym sposobem na zrelaksowanie się przed kolejnym tygodniem pracy.

Repertuar dla każdego

Repertuar teatrów zmienia się każdego miesiąca. Szeroki wachlarz sztuk teatralnych zapewnia wyjątkową, kulturalną rozrywkę, zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. W aktualnym miesiącu do najczęściej wystawianych sztuk należą „Szalone Nożyczki” w Teatrze Palladium, „ Czego nie widać” oraz „ Ślub doskonały” w teatrze Kwadrat, „Niezwyciężony” w Teatrze 6 piętro, „Interes Życia” w Teatrze Komedia i „Kordian” w Teatrze Narodowym.

Apartamenty w centrum – dwa kroki do teatru

Jeżeli sztuka teatralna wystawiana jest wieczorem, warto poszukać noclegu, aby po późno zakończonym spektaklu nie wracać bezpośrednio do domu. Bardzo opłacalne są apartamenty w centrum. Ich wynajęcie wiąże się z całym mnóstwem zalet, do których zaliczamy przede wszystkim wspaniałą okolicę z licznymi udogodnieniami, bezpośredni dostęp do ciekawych miejsc, bez potrzeby korzystania z taksówki czy komunikacji miejskiej. Popularne stają się apartamenty na doby, których wynajem kosztuje czasami mniej niż pokój hotelowy, a oferta jest o wiele bardziej atrakcyjna.

Galeria apartamentów