Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Vogue Weekend w Warszawie

mar 26, 2019

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych weekendów w roku 2019. Odliczanie rozpoczęły przede wszystkim miłośniczki mody i każdego tematu, który choć w małym stopniu łączy się ze stylem i kulturą. Mija rok od wypuszczenia na polski rynek jednego z najpopularniejszych i najbardziej kultowych czasopism na świecie – Vogue’a. Świętowanie urodzin odbędzie się podczas Vogue Festiwal w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Festiwal potrwa od 16 do 17 lutego. To doskonałe miejsce na poznanie tajników mody oraz procesu powstawania gazety. Program jest bardzo obszerny i zapewnia wiele atrakcji. Główne punkty obejmują spotkania z wybitnymi osobami ze świata mody i kultury. Gościem specjalnym Vogue Festiwal będzie Ellen von Unwerth. Program zawiera warsztaty, panele, wystawy oraz projekcje filmów dokumentalnych związanych z tematyką mody. Nie zabraknie również spotkań, na których poruszony zostanie temat poczucia własnej wartości u kobiet. Konferencje poprowadzą kobiety ze świata polskiego show-biznesu.

Vogue Weekend z Przyjaciółką

Festiwal Vogue’a jest ciekawą formą spędzenia weekendu w stolicy, w szczególności dla kobiet. Bogaty program zapewnia fascynujące atrakcje. To dobry pretekst, aby wraz z przyjaciółką wybrać się do stolicy i spędzić dwa dni wolne aktywnie, pozostawiając daleko za sobą długie wieczory przed komputerem czy bezczynne leżenie w łóżku.

Apartamenty w centrum Warszawy

Skoro spędzasz Vogue weekend w stolicy, może warto poszukać również modnych apartamentów w centrum? Jeżeli marzy Ci się mieszkanie w samym sercu Warszawy, wybierz apartamenty na doby. To doskonale rozwiązanie, biorąc pod uwagę krótki pobyt w stolicy. Jest to bardziej ekonomiczna forma wynajmu tymczasowego mieszkania w dobrej lokalizacji i wysokim standardzie. Krótkoterminowy wynajem apartamentów staje się popularną alternatywą dla hoteli. Zwiedzający coraz częściej cenią sobie wygodę i prywatność. Nie muszą dzielić kuchni czy łazienki z innymi gośćmi hotelu, ale mają każdą część apartamentu tylko dla siebie.

Festiwal Vogue’a odbywa się w samym centrum Warszawy, dlatego warto wybrać apartamenty w centrum. Jest to zdecydowane ułatwienie dla uczestników ze względu na bezpośredni i bezpieczny powrót do apartamentu w każdej chwili, unikając czekania na taksówkę czy jazdy metrem w godzinach szczytu. Więcej informacji oraz program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej.

Galeria apartamentów