Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Podróże służbowe do Warszawy funkcjonariuszy służb państwowych

sie 19, 2022

Dość często zdarza się, iż funkcjonariusze Służb Państwowych zobowiązani są wyjechać w podróż służbową, chociażby do Warszawy. Zarówno Policja, Straż Graniczna, Straż Pożarna jak i pracownicy służby więziennej, co jakiś czas odwiedzają miejsca na obszarze kraju, pełniąc jednocześnie obowiązki zawodowe. W każdej organizacji delegacje takie rozliczane są później na podstawie szczegółowych instrukcji, a sam nocleg nierzadko pokrywa tzw. promesa wojskowa w przypadku żandarmerii wojskowej, bądź dedykowana stricte wspomnianym wyżej funkcjonariuszom służb państwowych. Owo rozwiązanie realizuje na przykład obiekt aparthotelowy GO Apartments, znajdujący się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Kolejowej.

Obowiązujący system płatności plus akceptacja płatności odroczonych

W GO Apartments akceptuje się również płatności odroczone za usługi noclegowe, co dotyczy pobytów krótko i długoterminowych. Tym samym, współpraca z funkcjonariuszami publicznymi w zakresie oferowanych usług noclegowych jest niezwykle przejrzysta i gwarantuje stałe ceny za każdy pojedynczy nocleg. Ponadto apartamenty dostępne są bez limitów, zaś zbiorcze płatności miesięczne oblicza się na podstawie faktury VAT Oprócz tego, istnieje możliwość połączenia obiektu z  konkretnym partnerem rezerwacyjnym firmy, a opiera się to na prostym systemie rezerwacji i zawarciu umowy ramowej.

Specyfika podróży służbowych funkcjonariuszy wymaga więc odpowiednio wcześniej zaaranżowanej bazy noclegowej, a dzięki powyższej promesie, jest to wyjątkowo opłacalne. Przy czym, funkcjonariuszowi przebywającemu w podróży służbowej przysługuje dodatkowo zwrot kosztów przejazdu do miejscowości zamieszkania lub oddelegowania do czasowego pełnienia obowiązków.

Lokalizacja i oferta apartamentów GO Apartments

Poza tym Go Apartments są wyjątkowo dobrze skomunikowane z miastem, dzięki bliskiej odległości od ronda Daszyńskiego (metro, tramwaj). Rezerwowanie wybranych terminów odbywa się w formie online, bądź drogą mailową i standardowo- telefoniczną. Znajdują się tu natomiast, określone typy apartamentów: Superior dla 1-3 osób, Studio dla 1-2 osób i Deluxe dla 1-4 osób. W kontakcie z obiektem pomaga również chat, gdzie można zadawać dowolne pytania.

Dokonując zaś rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej uzyskać można najlepszą cenę z natychmiastowym potwierdzeniem drogą mailową lub smsem. Z drugiej strony, anulowanie rezerwacji, czy wszelkie modyfikacje  są do zrobienia po uprzednim wysłaniu zapytania. Poza tym, w GO Apartments ściśle przestrzega się najwyższych standardów protokołu bezpieczeństwa i chroni dane osobowe gości. Na miejscu jest oczywiście recepcja (elastyczne zameldowanie i wymeldowanie). Dodatkowo wyłącznie dla gości apartamenty oferują szeroki wybór rabatów do okolicznych restauracji.

Galeria apartamentów