Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Nowe biura Warszawa Centrum – Nocleg w GO Apartments idealne miejsce

sie 19, 2022

Warszawa to biznesowe serce Polski. To właśnie tam dzieje się wszystko to, co ważne. Wybierając się do stolicy, warto więc pomyśleć już wcześniej o komfortowym noclegu. Takie właśnie są obiekty GO Apartaments, które zapewniają pokoje w ścisłym centrum Warszawy. Komfortowe warunki znajdą tam wszyscy ci, którzy cenią sobie wysoką jakość i bliską odległość do najistotniejszych budynków biurowych w stolicy. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy zalety oferty noclegowej GO Apartaments.

Bliskość centrum główną zaletą

Największą zaletą najmu pokoi w GO Apartaments zdecydowanie jest ich lokalizacja. Ścisłe centrum, przy ulicy Kolejowej to wprost wymarzona lokalizacja dla klientów biznesowych. Stamtąd niemal w kilku krokach możemy dostać się do najważniejszych obecnie budynków biznesowych w Warszawie takich jak Warsaw Spire (1,4 km, samochodem 5 minut, pieszo 11 minut), Varso Tower (1,8 km, samochodem 5 minut, pieszo 18 minut), Warsaw Unit (1,6 km, samochodem 5 minut, pieszo 9 minut), Generation Park Y (1,4 km, samochodem 5 minut, pieszo 9 minut) czy The Bridge (1,6 km, samochodem 5 minut, pieszo 16 minut). W okolicy znajduje się również stacja metra – Metro Daszyńskiego – która umożliwia szybką komunikacją z większością dzielnic Warszawy (m.in. Żoliborzem, Mokotowem, Ursynowem, Powiślem czy Pragą). Dodatkowo w niedalekiej odległości mieści się dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia i Warszawa Główna umożliwiający szybki dojazd do głównych miast w Polsce. Lotnisko Chopina oddalone jest o 6,9 km. Ponadto w bliskiej odległości znajdują się również atrakcje turystyczne takie jak Pałac Kultury i Nauki (2,3 km) czy Centrum Nauki Kopernik (5,8 km) Do Nowego Światu dotrzemy w zaledwie 12 minut a do najbliższego Centrum Handlowego – Blue City – w 10 minut samochodem.

Warunki najmu dostosowane do oczekiwań

GO Apartaments umożliwia najem krótko i długoterminowy. Dzięki temu z jej oferty mogą skorzystać zarówno klienci korporacyjni jak również biznesowi, planujący krótkie wizyty w stolicy. Przejrzysta oferta współpracy z najemcą to przede wszystkim atrakcyjne warunki najmu. Dla Klientów korporacyjnych marka GO Apartaments przygotowała specjalną umowę ramową, w ramach której możliwe jest ustalenie stałej stawki za nocleg a także zbiorcze płatności w formie miesięcznej faktury VAT. Goście mogą również w krótkim czasie skorzystać z bogatej infrastruktury gastronomicznej w centrum miasta, będącej idealnym miejscem do prowadzenia negocjacji biznesowych.
Dodatkowo w ApartHotelu możliwe jest także wynajęcie miejsca na parkingu podziemnym oraz zamówienie śniadań.

Galeria apartamentów