Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Najciekawsze wydarzenia kulturalne w Warszawie

gru 12, 2018

Większość wydarzeń kulturalnych w stolicy trwa dłużej niż jeden dzień. Dlatego też podczas planowania wyjazdu należy zadbać o przytulny nocleg. Najlepszym rozwiązaniem będą apartamenty do wynajęcia – Warszawa jest ogromnym miastem, w związku z tym, dobrze jest wybrać nocleg, który nie będzie oddalony od centrum (np. apartamenty na Kolejowej). W jakich wydarzeniach powinien wziąć udział miłośnik muzyki i kultury?

Wydarzenia muzyczne

Koncerty i festiwale muzyczne budzą w nas wiele pozytywnych emocji. W Warszawie co roku organizowanych jest wiele wydarzeń, w których muzyka odgrywa najważniejszą rolę. Należą do nich między innymi:

  • Koncert Niepodległości – organizowany w rocznicę odzyskania niepodległości w Muzeum Powstania Warszawskiego. Współcześni kompozytorzy prezentują własne aranżacje polskich pieśni patriotycznych oraz wojskowych. Co ważne, wstęp na wydarzenie jest wolny.
  • Koncerty Chopinowskie – odbywają się pod pomnikiem Fryderyka Chopina w Łazienkach Królewskich w sezonie wiosenno-letnim. Wstęp również jest wolny.
  • Festiwal „Warsaw Summer Jazz Days – od wielu lat organizowany pod koniec czerwca. Wykonawcy prezentują utwory jazzu współczesnego.

Wydarzenia kulturalne

Warszawa znana jest z wielu festiwali kulturalnych. Każde z nich jest niezwykle wyjątkowe, ponieważ pozwala choć na chwilę zbliżyć się do sztuki. Na czym polegają najciekawsze wydarzenia?

  • Noc Muzeów – zwiedzanie muzeów oraz galerii w godzinach wieczornych i nocnych.
  • Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy – warsztaty filmowe oraz pokazy filmów kina polskiego i światowego.
  • Festiwal Otwarte Mieszkania – przechadzka po zabytkach, które na co dzień nie są dostępne dla zwiedzających.

Bardzo ważne jest, by planując pobyt w Warszawie zarezerwować nocleg. Kiedy chcemy spędzić w stolicy tylko jeden dzień można wynająć apartamenty na doby. Warszawa jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego warto odwiedzić stolicę przynajmniej raz w życiu.

Galeria apartamentów