Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Majówka – co robić w Warszawie?

kwi 28, 2023

Majówka to okres, na który wiele osób czeka z niecierpliwością. Długi weekend i piękna wiosenna pogoda to doskonałe warunki, by wyrwać się z domu i spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli planujesz wyjazd do stolicy, zastanawiasz się zapewne, co warto zobaczyć i jak spędzić czas w Warszawie. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, które pomogą Ci w zaplanowaniu wspaniałego weekendu.

Nocleg w Warszawie

Na wstępie przypominamy o jednej z najważniejszych kwestii, czyli zarezerwowaniu noclegu. Mając zapewnione zakwaterowanie, można ze spokojną głową korzystać z atrakcji i cieszyć się odpoczynkiem w gronie najbliższych. Zapraszamy do naszych apartamentów w centrum Warszawy, mamy jeszcze wolne terminy na zbliżający się długi weekend.

Co robić w Warszawie? – nasze propozycje

Długi majowy weekend jest zawsze świetną okazją do tego, by w wyjątkowy sposób spędzić czas, skupiając się na odpoczynku. W tym roku wystarczy dobrać tylko 1 dzień wolnego – 2 maja, by zapewnić sobie aż 5 dni relaksu i tylko 3 dni, by móc odpoczywać całe 9 dni. To idealna okazja do tego, by jeszcze przed okresem wakacyjnym zapewnić sobie odpoczynek. Przygotowaliśmy listę atrakcji, z których warto skorzystać.

Koncert Chopina w Sali Koncertowej Fryderyk

To idealna okazja do wysłuchania na żywo klasycznej muzyki Chopina w jednej z najbardziej luksusowych sal muzycznych w Warszawie. Koncerty odbywają się regularnie, a wśród wykonawców znajdują się profesorowie Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz absolwenci renomowanych światowych uczelni muzycznych.

Słuchanie muzyki Fryderyka Chopina na żywo to niepowtarzalne doświadczenie, które pozostawia niezapomniane wrażenia. Warszawa jest miastem, które szczególnie kojarzy się z muzyką tego wielkiego kompozytora, stąd też warto skorzystać z okazji i posłuchać utworów w tak wyjątkowym miejscu.

Rejs po Wiśle tradycyjnym galarem

Polecamy niezapomnianą przygodę w samym sercu miasta! Rejs wzdłuż Wisły na pokładzie repliki galaru – tradycyjnej łodzi ludowej. Podczas rejsu można podziwiać wyjątkowe atrakcje miasta z innej perspektywy, zobaczyć zabytki i słynne mosty na rzece oraz cieszyć się widokiem otaczającej natury.

Wycieczka rowerowa po stolicy

Warto rozważyć wycieczkę rowerową, podczas której można poznać Warszawę z innej perspektywy! 3-godzinna przejażdżka przez najważniejsze atrakcje miasta, w tym Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki oraz Wisłę. W planie wiele ciekawych atrakcji można zobaczyć przepiękną panoramę miasta oraz ciekawe bary i restauracje, gdzie można odpocząć i skosztować wyśmienitej kuchni. To doskonała okazja, by zobaczyć najpiękniejsze zakątki Warszawy w towarzystwie lokalnego przewodnika, który opowie o historii miasta i pokaże ciekawe miejsca, których nie ma w przewodnikach turystycznych. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymają rowery i kaski, a także wodę i przekąski, aby cieszyć się wycieczką bez żadnych ograniczeń. To doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i zwiedzenie miasta w aktywny sposób.

Zwiedzanie Starego Miasta

Stare Miasto to jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Znajdziesz tu wspaniałe kamienice, kolorowe budynki, katedrę św. Jana Chrzciciela, Zamkowy Plac oraz Zamek Królewski. Możesz również wybrać się na spacer po Plantach Królewskich lub na łódce po Wiśle. To doskonała propozycja dla miłośników historii, kultury i architektury.

Jak widać, Warszawa oferuje wiele ciekawych propozycji na majówkę, udało nam się wymienić ich tylko garstkę. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem historii, kultury, przyrody czy aktywności fizycznej, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Polecamy zarezerwować nocleg w Warszawie, a atrakcje bez problemu można wybrać nawet w ostatniej chwili, kierując się przy wyborze pogodą i samopoczuciem.

Galeria apartamentów