Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Green Days – znajdź sposób na ogród marzeń!

kwi 1, 2019

Nadchodzą jedne z największych targów zieleni w Polsce. 22 marca rozpoczną się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu 2019, które trwać będą do 24 marca. Odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Warszawie. Green Days to atrakcja zarówno dla miłośników zieleni, ogrodów i architektury krajobrazu oraz integracja dla producentów, którzy wzmacniają pozycje Polski na światowym rynku ogrodniczym. Jest to sposób dla firm na budowanie relacji z partnerami z zagranicy. Producenci mogą pochwalić się nowościami, jakie stworzyli przez ostatni rok oraz zachęcić konsumentów do zakupów.

Czego możecie się spodziewać?

Podczas dwudniowych targów organizatorzy zaplanowali liczne konferencje, seminaria dla specjalistów oraz szkolenia dla profesjonalistów. Sporą część miejsca zajmą wystawy tematyczne np. florystyczne czy architektoniczne. Oprócz prezentacji najnowszych produktów dostępne będą również pokazy maszyn i sprzętu. Głównym gościem wydarzenia będzie Dominik Strzelec – ogrodnik i prowadzący programu „ Odlotowy ogród”. Targi zapewniają atrakcje również dla indywidualnych klientów. Na hali pojawi się wyodrębniona strefa, w której miejsce zajmie Market Ogrodniczy. Konsumenci będą mogli zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt ogrodniczy.

Apartamenty dla firm – blisko Twojego biznesu

Podczas wyjazdów biznesowych ciężko jest znaleźć dogodny hotel po okazyjnej cenie dla większej ilości osób. Podczas większych wydarzeń, pokoje hotelowe rozchodzą się jak świeże bułeczki, a najbliższy nocleg można znaleźć dopiero na drugim końcu Warszawy. Właśnie z tego względu warto wybrać apartamenty na wynajem, które coraz częściej stają się alternatywą dla drogich hoteli.

Trzy główne zalety krótkoterminowego wynajmu apartamentów to oszczędność, wygoda i elastyczność. Warszawa słynie z apartamentów na krótkoterminowy wynajem między innymi ze względu na liczne targi i wydarzenia, które przyciągają wielu producentów i przedstawicieli firm z danej branży. Właśnie dlatego znalezienie noclegu w pobliżu miejsca Twojej weekendowej pracy nie jest problematyczne.

Apartamenty dla firm – odpoczynek po ciężkim dniu

Po całym dniu pracy, każdy ma ochotę na chwilę relaksu w spokojnym miejscu, kosztując znakomite potrawy szefa kuchni i popijając je lampką wina. Właśnie dlatego apartamenty na wynajem usytuowane są w pobliżu wykwintnych restauracji czy barów z całym mnóstwem atrakcji. Apartamenty dla firm to opcja, która ułatwia pracę i zapewnia odpoczynek. Spędź służbowy wyjazd w jednym z apartamentów. Tego typu miejsce pozwoli Ci wypocząć po ciężkim dniu w pracy i zregenerować siły na kolejny dzień.

Galeria apartamentów