Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Ferie zimowe w Warszawie – nocleg i atrakcje

gru 28, 2022

Już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe, to idealny moment do tego, by spędzić trochę czasu z pociechami. Świetnym pomysłem w tym czasie jest zmiana miejsca na parę dni i skorzystanie z dostępnych atrakcji. Wyjazd nie musi od razu wiązać się z dwutygodniowym urlopem i podróżą zagraniczną, Polska jest równie dobrym miejscem na spędzenie kilku dni poza domem. W okresie zimowym dużym powodzeniem cieszą się góry, my polecamy wypad do stolicy, gdzie zazwyczaj w czasie ferii nie jest tak tłoczno. Planując ferie, warto z wyprzedzeniem kupić bilety do najważniejszych atrakcji oraz zarezerwować nocleg w Warszawie.

Terminy ferii zimowych 2023

16 stycznia – 29 stycznia: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
23 stycznia – 5 lutego: podlaskie, warmińsko-mazurskie
30 stycznia – 12 lutego: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
13 lutego – 26 lutego: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

Co robić z dziećmi w ferie zimowe w Warszawie?

Decydując się na wyjazd do stolicy z dziećmi, warto zorganizować czas i zaplanować atrakcje z wyprzedzeniem. W Warszawie jest wiele ciekawych miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas bez względu na wiek. Przygotowaliśmy kilka propozycji.

1. Centrum Nauki Kopernik

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji odwiedzić tego miejsca, to ferie to idealny moment, by to zmienić. Na zwiedzanie warto wygospodarować około 2-3 godziny, ponieważ na wszystkich czeka tutaj moc atrakcji. Podczas wizyty nie można pominąć Planetarium, to dodatkowa frajda dla wszystkich wielbicieli wszechświata.

2. Muzeum Geologiczne

Polecamy to miejsce w szczególności osobom, które interesują się geologią. Wejście jest zupełnie bezpłatne, ale warto postawić na zwiedzanie z przewodnikiem (z dopłatą), by wynieść z tej wizyty jeszcze więcej wiedzy i ciekawostek.

3. Galeria Tybetańska

Spacerując po mieście, warto odwiedzić otwartą galerię sztuki zlokalizowaną na świeżym powietrzu. Barwne malowidła mają za zadanie przybliżać kulturę, historię i aktualną sytuację Tybetu. To miejsce ukazuje twórczość oraz różnorodność kulturową świata i stanowi idealny sposób na zasianie w dzieciach, oraz dorosłych ciekawość.

4. Muzeum Karykatury

To interesujące miejsce, które warto odwiedzić w szczególności ze starszymi pociechami. Często śmieszne karykatury stają się powodem do rozmów i zabawnej atmosfery. Nie można jednak zapomnieć, że karykatury to ważny element kultury i sztuki. We wtorki wstęp jest zupełnie darmowy.

5. Muzeum Techniki

Po odwiedzeniu Centrum Kopernika, warto zahaczyć również o Muzeum Techniki, gdzie znajdują się ciekawe eksponaty oraz historie związane z rozwojem techniki.

6.Zamek Królewski

To niemal obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Warszawy. Zamek Królewski to wyjątkowe miejsce pod względem architektonicznym i historycznym przepełnione eksponatami, których nie da się ujrzeć w żadnym innym miejscu tego typu.

7. Lodowisko

W Warszawie funkcjonuje kilka lodowisk, my polecamy to na Starym Mieście. Nie ma nic przyjemniejszego od jeżdżenia na łyżwach w tak klimatycznej atmosferze, którą tworzy otoczenie kamienic i świątecznych dekoracji.

Nocleg w Warszawie – dlaczego Go Apartments to idealna lokalizacja?

Wybierając się na ferie do stolicy, warto z wyprzedzeniem zarezerwować nocleg, skupiając się nie tylko na standardzie i wielkości, ale również lokalizacji rozpatrywanych ofert. Go Apartments to idealna propozycja pod względem komfortu, ceny a przede wszystkim miejsca, ponieważ to apartamenty w centrum Warszawy przy ul. Kolejowej. Decydując się na lokalizację w centrum miasta można mieć pewność, że nie straci się dużej ilości czasu na stanie w korkach (do wielu miejsc można dojść pieszo). Dodatkową zaletą jest obecność wielu restauracji i kawiarni w zasięgu ręki, ale również sklepów, a nawet aptek i punktów medycznych. Warto wspomnieć również o tym, że nasze apartamenty Warszawa są dobrze wyposażone i idealnie przygotowane do tego, by spędzić w nich kilka dni z najbliższymi.

Galeria apartamentów