Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Dzień kobiet w Warszawie – nocleg i polecane atrakcje

mar 3, 2023

Dzień Kobiet to szczególny czas dla wszystkich Pań na świecie. Jest to okazja, aby docenić ich wkład w życie społeczne, kulturalne i ekonomiczne, a także celebrować ich niepowtarzalność i indywidualność. Jeśli szukasz sposobu na spędzenie tego dnia w wyjątkowy sposób, to mamy ciekawą propozycję. Takie święto to idealna okazja, by wybrać się na małą, kilkudniową wycieczkę do stolicy.

Nocleg w Warszawie

To podstawowy punkt podczas planowania pobytu, polecamy rezerwację naszych apartamentów w centrum Warszawy. Zapewniamy przestronne, wygodne i w pełni wyposażone apartamenty, które stanowią idealne miejsce na nocleg podczas pobytu w stolicy Polski. Do wyboru mamy aż 4 standardy apartamentów, wszystkie stylowo wykończone i zapewniające komfortowy pobyt. Wygodne łóżka, klimatyzacja, telewizor, bezprzewodowy Internet – to tylko niektóre z udogodnień, które czekają na Ciebie w Go Apartments. Zapomnij o tłocznych hotelach i zarezerwuj apartament w centrum Warszawy.

Polecane atrakcje w stolicy

Warszawa to miasto pełne niespodzianek. Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie Dnia Kobiet w stolicy Polski, to mamy kilka ciekawych propozycji.

Muzeum Fryderyka Chopina
Jeśli interesujesz się muzyką klasyczną, warto odwiedzić Muzeum Fryderyka Chopina. Znajdziesz tutaj wiele cennych eksponatów, m.in. fortepiany, notatki i rękopisy kompozytora. To idealne miejsce dla miłośników muzyki, którzy chcą poznać bliżej życie i twórczość tego wybitnego polskiego kompozytora.

Stare Miasto
To jedna z największych atrakcji Warszawy. Znajdziesz tutaj wiele zabytkowych kamienic, kościołów i pałaców. Spacerując po wąskich uliczkach i placach Starego Miasta, poczujesz prawdziwą atmosferę miasta. To idealne miejsce na romantyczny spacer i krótki odpoczynek przy kawie w jednej z kawiarni.

Palac Kultury i Nauki
Ten budynek jest jednym z najwyższych w Europie. Znajdziesz tutaj wiele instytucji kulturalnych i naukowych, m.in. Muzeum Techniki, Muzeum Sztuki Nowoczesnej czy Bibliotekę Narodową.

Łazienki Królewskie
Spacer w tym miejscu jest niemal obowiązkowy podczas pobytu w stolicy. Piękne zielone przestrzenie usłane różnorodną roślinnością, która już na początku marca budzi się do życia oraz Pałac na wodzie to coś, co warto zobaczyć. W tym miejscu można spędzić wiele czasu na spacerowaniu podziwianiu przyrody i niezwykłej architektury pochodzącej z XVIII wieku.

Restauracje
Będąc w Warszawie, nie można odmówić sobie odwiedzin restauracji, których w mieście jest bardzo dużo. Tutaj można spróbować wielu kuchni świata i odkryć niepowtarzalny klimat wnętrz. W stolicy można odbyć prawdziwy maraton po restauracjach i cukierniach, kosztując wykwintnych dań i deserów.

To tylko mała cząstka atrakcji, z których można skorzystać, będąc w tym wielkim mieście, dlatego warto wybrać się tu na kilka dni. Planując taki wyjazd, polecamy z wyprzedzeniem zarezerwować nocleg w Warszawie, nasze apartamenty sprawdzą się do tego idealnie, ponieważ zlokalizowane są w centrum miasta. Z ul. Kolejowej, jest łatwy dostęp do większości atrakcji turystycznych, można korzystać z komunikacji miejskiej, taksówek, a nawet wybrać się pieszo. Decydując się na apartamenty w centrum Warszawy, oszczędza się czas na dodatkowych dojazdach.

Galeria apartamentów