Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Czego nie można przegapić będąc w stolicy?

gru 12, 2018

Warszawa to jedno z piękniejszych miast w naszym kraju. Liczne zabytki i atrakcje przyciągają do niej ogromną liczbę turystów. Pałac Kultury, a także Łazienki Królewskie są obowiązkowymi punktami każdej wycieczki, jednak będąc w stolicy warto zobaczyć także inne miejsca.

Atrakcje

Plac Zamkowy, Stadion Narodowy i Muzeum Fryderyka Chopina to miejsca, których nie można przegapić podczas pobytu w stolicy. Niemniej jednak, Warszawa znana jest także z innych atrakcji. Na obejrzenie których warto się zdecydować?

  • Odwiedzenie Pomnika Nieznanego Żołnierza,
  • oglądanie Pałacu Prezydenckiego,
  • spacer w okolicach Pola Mokotowskiego,
  • zwiedzanie barbakanu i murów obronnych z XVI wieku,
  • wejście na taras widokowy na dzwonnicy Kościoła Akademickiego,
  • zakupy na Krakowskim Przedmieściu.

Wydarzenia

Stolica jest również miejscem wielu kulturalnych wydarzeń. Miłośnicy kultury i sztuki z pewnością nie mogą ich przegapić. Najpopularniejsze w Warszawie festiwale, koncerty i pokazy organizowane są co roku. Należą do nich między innymi:

  • Orange Warsaw Festival – jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Na scenie występują polskie i światowe gwiazdy muzyki.
  • Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy – warsztaty połączone z pokazami filmów kina polskiego, a także europejskiego i światowego.
  • Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy – pokazy artystyczne z dziedziny sztuki performatywnej. Prezentowane m.in. na ulicach Starego Miasta, Placu Zamkowym i Polu Mokotowskim.

Rezerwacja noclegu

Atrakcje w stolicy przyciągają do miasta wielu turystów, w związku z czym przed wyjazdem należy zarezerwować nocleg. Kiedy chcemy spędzić w stolicy tylko jeden dzień warto zdecydować się na apartamenty na doby; Warszawa jest jednak miejscem, w którym lepiej spędzić cały weekend. Osoby, które wybierają się na wycieczkę w grupie mogą wynająć apartamenty dla firm. Najlepiej kiedy zlokalizowane będą blisko centrum, gdzie jest najwięcej atrakcji (np. apartamenty Kolejowa).

Galeria apartamentów