Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Co wybrać? Pokój czy apartament w Warszawie?

sty 27, 2023

Podróżując, często staje się przed dylematem dotyczącym tego, czy wybrać nocleg, czy apartament w Warszawie. Rozważanie dostępnych opcji może zająć wiele czasu, dlatego warto przyjrzeć się kilku kwestiom i zadać sobie najważniejsze pytania dotyczące tego, czego oczekuje się od noclegu. Przygotowaliśmy kilka najważniejszych udogodnień, które zazwyczaj mają największy wpływ na ostateczny wybór.

Nocleg ze śniadaniem w Warszawie

To bardzo istotna kwestia podczas organizacji wyjazdu bez względu na to, jak długo trwa. Zamawiając pokój w hotelu lub innym tego typu miejscu, można zazwyczaj zamówić śniadanie, w przypadku naszych apartamentów również. Co prawda nie serwujemy śniadań z dostawą do pokoju, ale taka usługa dostępna jest zazwyczaj tylko w hotelach o bardzo wysokim standardzie, wiążącym się również z wysoką ceną za noc. Rezerwując nocleg Warszawa w Go Apartments, można zamówić śniadania w odległej o zaledwie kilka kroków kawiarni MiauGrau, w której królują koty. Oczywiście można zająć miejsce nie bezpośrednio w przestrzeni zajmowanej przez koty (jest ona oddzielona) a latem skorzystać z uroków pogody i zjeść na zewnątrz. To jednak nie wszystko, zaletą apartamentów są dobrze wyposażone kuchnie, w których bez problemu można przygotować swoje ulubione śniadanie.

Posiłki w ciągu dnia

Wiele hoteli umożliwia zamówienie wraz z noclegiem więcej niż same śniadania, czyli np. ofertę HB (śniadania i obiadokolacje), w ramach której można korzystać z innych posiłków w hotelu. Wybierając taką ofertę, warto pamiętać o tym, że wszystkie posiłki są serwowane w konkretnych przedziałach czasowych, co zmusza do ścisłego powiązania z tym planu dnia. Warto pamiętać również o różnorodność restauracji dostępnych w Stolicy, polecamy spróbować różnych smaków, by dostarczyć sobie dodatkowych atrakcji z wyjazdu. Kuchnie dostępne w naszych apartamentach są wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do przygotowania posiłku, po pełnym dniu pełnym wrażeń można również zamówić jedzenie z dostawą do apartamentu.

Apartamenty dla rodzin Warszawa

Często podróże odbywają się całymi rodzinami, Stolica to miasto, które warto odwiedzać z różnych powodów w tym turystycznych. Podróże z dziećmi wiążą się ze zwiększonymi potrzebami dotyczącymi przestrzeni do snu, spędzania czasu oraz jedzenia. Dzieci bardzo często potrzebują większej ilości posiłków w ciągu dnia i bardzo często mają swoje ulubione dania, których ściele się trzymają. Obecność kuchni w naszych apartamentach pozwala przygotowanie posiłków o dowolnych porach, nawet o bardzo wcześnie, gdy pójście do restauracji nie jest możliwe, ponieważ nie są jeszcze czynne.

Przestrzeń do spędzania czasu

Większość ogólnodostępnych pokoi hotelowych to nieduża przestrzeń z łóżkiem i ewentualnie małym biurkiem. Apartament w Warszawie to wygodna przestrzeń zapewniająca miejsce do spania, przygotowywania i spożywania posiłków, ale również relaksu. Podczas pobytu w apartamencie można przygotować sobie np. kawę z ekspresu będącego częścią wyposażenia kuchni, wygodnie ułożyć się w fotelu lub na kanapie i spędzić czas w ulubiony sposób z bliskim, lub w pojedynkę.

Apartament w Warszawie to idealna propozycja na spędzenie dowolnej ilości czasu bez względu na to, w jakim celu planuje się podróż. Duża przestrzeń do spędzania czasu oraz obecność w pełni wyposażonej kuchni gwarantują przyjemny pobyt całą rodziną. Zapraszamy do wyboru spośród 4 dostępnych standardów apartamentów.

Galeria apartamentów