Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Co robić z dziećmi w ferie zimowe w Warszawie?

sty 9, 2024

Ferie zimowe to czas radości, zabawy i pełen przygód dla najmłodszych. To również świetna okazja do tego, by pobyć w rodzinnym gronie i wspólnie gdzieś wyruszyć. Jeśli planujesz spędzić te wolne dni w Warszawie z dziećmi, to możesz mieć pewność, że nie zabraknie tutaj fascynujących atrakcji i pomysłów na wspólne miłe chwile. Zastanawiasz się jakie atrakcje wybrać? Przygotowaliśmy listę miejsc, które warto odwiedzić.

Nasze propozycje atrakcji na ferie zimowe w Warszawie

1. Stok Narciarski na Górce Szczęśliwickiej
To z pewnością zaskoczenie dla wielu, ale Warszawa może być miejscem do nauki jazdy na nartach! Górka Szczęśliwicka to świetne miejsce dla rodzin, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą spróbować swoich sił w sportach zimowych.

2. Świat bajek w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej
Podczas ferii zimowych Teatr Wielki w Warszawie często organizuje spektakle dla dzieci. To doskonała okazja, aby wprowadzić najmłodszych w świat teatru, bajek i muzyki. To jednak nie wszystko, dzieci mają okazję poznać teatr od zupełnie innej strony, uczestnicząc w zajęciach edukacyjnych.

3. Centrum Nauki Kopernik
To miejsce, gdzie nauka staje się zabawą. Dzieci mogą eksperymentować, bawić się i uczyć, korzystając z interaktywnych wystaw i doświadczeń. Centrum Nauki Kopernik jest miejscem odpowiednim dla dzieci w każdym wieku, ale również i dorosłych, odwiedziny gwarantują świetną zabawę i przyjemnie spędzony czas.

4. Lodowisko
Ferie zimowe to idealny czas na łyżwiarstwo. W stolicy jest kilka lodowisk, z których można korzystać od rana do wieczora, jednak jednym z najbardziej urokliwych jest to zlokalizowane na Rynku Starego Miasta. Wybór właśnie tego lodowiska, to świetna okazja, by pospacerować po uliczkach starego miasta i spróbować swoich sił w jeździe na łyżwach, w otoczeniu świątecznych dekoracji, które jeszcze przez jakiś czas będą zdobiły Rynek. Na miejscu jest wiele kawiarni i restauracji, gdzie można się udać np. na gorącą czekoladę, by rozgrzać się po czasie spędzonym na mrozie.

5. Parki i Place Zabaw
Warszawa jest bogata w piękne parki i place zabaw. Polecamy Park Morskie Oko, Park Skaryszewski czy Park Łazienkowski, gdzie dzieci mogą biegać, wspinać się i korzystać z atrakcji plenerowych.

6. Warszawskie Muzea dla Dzieci
Muzea w Warszawie oferują specjalne atrakcje dla dzieci. Zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, gdzie organizowane są warsztaty, gry i lekcje historyczne dla najmłodszych.

7. Kino dla Dzieci
Ferie to również dobry czas na wyjście do kina. Sprawdź repertuar lokalnych kin, które często organizują seanse specjalnie dla dzieci.

Ferie zimowe w Warszawie to okazja do wspólnego spędzenia czasu z dziećmi, rozwijania ich pasji i odkrywania fascynujących miejsc. Niech te propozycje staną się inspiracją do stworzenia wyjątkowych chwil dla całej rodziny. Decydując się na wyjazd do Stolicy, polecamy zarezerwować nocleg z wyprzedzeniem, dlatego zapraszamy do Go Apartments. Oferujemy Apartamenty w centrum Warszawy w kilku standardach odpowiednie również dla rodzin.

Galeria apartamentów