Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Co musimy wiedzieć, kiedy wybieramy się do Warszawy?

gru 21, 2018

Warszawa to jedno z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się spędzić tam wakacje czy długi weekend. Przed wyjazdem do stolicy trzeba jednak dokładnie zaplanować pobyt, by móc cieszyć się urokiem miasta. Co warto zobaczyć w Warszawie i o czym nie wolno zapomnieć podczas planowania udanej wycieczki?

Miejsca, które trzeba zobaczyć

Przede wszystkim, aby wyjazd do Warszawy pozostawił po sobie miłe wspomnienia, warto zdecydować się na przechadzkę po Placu Zamkowym czy spacer w okolicach Pola Mokotowskiego. Takie atrakcje z pewnością spodobają się każdemu. Miłośnicy piłki nożnej będąc w stolicy powinni odwiedzić Stadion Narodowy. Aczkolwiek, jego konstrukcja jest w stanie zachwycić także osoby, które mają niewiele wspólnego ze sportem. Dla znawców historii ciekawą atrakcją jest zwiedzanie murów obronnych i barbakanu z XVI wieku. Podczas pobytu w Warszawie nikt nie może przegapić również wejścia na taras widokowy. Panorama widoczna z dzwonnicy Kościoła Akademickiego zapiera dech w piersiach i, co ważne – zapada w pamięć na długie lata.

Apartamenty – Warszawa wynajem krótkoterminowy

Jedną z najistotniejszych kwestii podczas pobytu w stolicy jest miejsce noclegu. Ciekawą opcją są apartamenty do wynajęcia – Warszawa to miasto, w którym jest mnóstwo lokali tego typu. Niemniej jednak, najlepiej, kiedy nocleg zlokalizowany będzie blisko centrum, gdzie jest najwięcej atrakcji (np. apartamenty Kolejowa). Szukając miejsca do spania przez Internet można wpisać w wyszukiwarkę frazę: „apartamenty warszawa wynajem”. W ten sposób znajdziemy najkorzystniejsze oferty.

Niedrogie restauracje i kawiarnie

Śniadanie, obiad czy kolacja to posiłki o których nie można zapominać nawet podczas wakacji. Planując wyjazd do Warszawy dobrze jest wcześniej wybrać miejsca, w których zamierzamy jeść. W ten sposób zaoszczędzimy nie tylko pieniądze ale i cenny czas. Co więcej, szukając restauracji czy baru stawiajmy na te oddalone od centrum, gdzie ceny za obiad często są dwa razy niższe.

Galeria apartamentów