Apartamenty Go Apartments to gwarancja udanego noclegu.

Apartamenty w centrum Warszawy, przyjazne zwierzętom.

Bezpłatny parking i recepcja na miejscu.
Oferta śniadaniowa i atrakcyjne pakiety korzyści.

Ciekawy i niedrogi wyjazd do Warszawy

gru 21, 2018

Warszawa co roku przyciąga swoim urokiem tysiące turystów. Niemniej jednak, ze względu na to, iż stolica jest dużym miastem, ceny jedzenia czy noclegów są stosunkowo wysokie, co często zniechęca przyjezdnych. Jak więc zaplanować wyjazd, by nie martwić się o fundusze? No i najważniejsze – jakie atrakcje zapewnią nam niepowtarzalne wspomnienia?

Na czym można zaoszczędzić?

Osoby, które nie chcą przepłacać powinny wcześniej dokładnie zaplanować pobyt w stolicy. Z pewnością nie warto oszczędzać na atrakcjach, ponieważ to klucz do udanego wyjazdu. Niemniej jednak, podczas tygodniowej wycieczki można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Nocleg – apartamenty na doby warszawa

By wyjazd do Warszawy nie pochłonął zbyt wielu funduszy należy wcześniej zarezerwować nocleg. Zdarza się, iż bez rezerwacji hotel może kosztować kilkadziesiąt złotych więcej, co znacznie obciąża budżet. Osoby, które chciałyby jednocześnie zaoszczędzić i spędzić czas w luksusowym wnętrzu mogą zdecydować się na apartamenty na doby – Warszawa to miasto, w którym tego typu lokali jest naprawdę sporo (np. apartamenty Kolejowa).

Transport

Sporą sumę pieniędzy można zaoszczędzić również na samym dojeździe. Przejazd kilkuset kilometrów samochodem osobowym potrafi pochłonąć niemałe fundusze. Dobrze jest wybrać więc inną formę transportu. Do stolicy można dotrzeć autobusami, a także pociągiem czy samolotem. Odstawienie samochodu jest szczególnie korzystne dla osób, które mają zamiar podróżować same. Podczas pobytu w Warszawie również warto zrezygnować z samochodu na rzecz komunikacji miejskiej. Przejazd metrem czy autobusem jest dużo tańszy niż taksówką.

Najciekawsze atrakcje w stolicy

Pobyt w stolicy na pewno nie może obejść się bez zwiedzania Muzeum Fryderyka Chopina czy barbakanu i murów obronnych. Osoby, które chcą zapamiętać wyjazd do Warszawy na całe życie powinny także zobaczyć Pałac Prezydencki czy panoramę z tarasu widokowego na dzwonnicy Kościoła Akademickiego. By wyjazd był udany dobrze jest wybrać nocleg blisko centrum, gdzie jest najwięcej atrakcji (np. apartamenty na doby Warszawa GO Apartments).

Galeria apartamentów