Data od:

Data do:Warszawa jest jednym z najbardziej perspektywicznych miast w Polsce. To tutaj organizowane są ogólnopolskie oraz międzynarodowe konferencje, bankiety, targi, wystawy. Znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego, z którego w niedługim czasie dojedziemy do każdego zakątka miasta jest bardzo ważne.

Zachęcamy do internetowej rezerwacji apartamentów w biurze Go Apartments. W swojej ofercie posiadamy zarówno apartamenty dla firm, jak również dla osób prywatnych. Oferowane przez nas mieszkania są w pełni wyposażone i urządzone w najwyższym standardzie. Wynajmujemy apartamenty na doby oraz na okres długoterminowy. W naszej ofercie znajdują się cztery typy apartamentów: studio (nowoczesne mieszkania z dwuosobowym łóżkiem), superior (eleganckie mieszkania z loggią zewnętrzną), deluxe (dodatkowo wyposażone w klimatyzację oraz ekspres do kawy) oraz deluxe premium (wyposażone w klimatyzację, ekspres do kawy oraz elektryczne suszarki do ubrań). Goście mogą wykupić dodatkowe usługi takie jak parking w garażu podziemnym, śniadanie oraz dodatkowa usługa sprzątania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasze apartamenty są w pełni wyposażone, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na pobyt gości zarówno w wymiarze długoterminowym jak i dobowym.